5 rád úspešného tipéra

  • Stanovte si peňažné limity

Nutnosť zvoliť si správny „money management“. Je to rovnako dôležité ako výber dobrého zápasu. Aký je peňažný limit, ktorý chcete do stávkovania investovať? Odpovedzte si na túto otázku ihneď na začiatku a uľahčíte si tak ďalšie rozhodnutia. Pri výbere zlého zápasu sa môže stať že prídete o vklad ale pri zlom nastavení financií môžete prísť o oveľa viac.

  • Choďte tam, kde ponúkajú najväčší kurz

Online účet môžete mať založený v každej stávkovej. Nestojí vás to nič a pokiaľ uvidíte, že je v jednej z nich vyšší kurz podajte daný zápas tam. Niekedy je rozdiel v kurzoch aj polčísla. V prípade výhry vás môže mrzieť aj malý rozdiel v kurzoch.

  • „Tento vysoký kurz určite vyjde“

Mnoho poradcov sa snaží aj takýmto spôsobom nalákať ľudí na výhru. Aj keď na tip s vysokým kurzom vložíte len 5 € sú to prakticky vyhodené peniaze do koša. Stávková je v zisku a vy z toho nemáte vôbec nič. Ste v zbytočnom mínuse 5€. Netvrdím, že vysoký kurz nemôže byť víťazný, ale sólo tip s kurzom 179.00 vyjde asi len ťažko.

  • Držte sa vlastného názoru a intuície

Keď máte z tipu zlý pocit, proste do toho nechoďte. Výhra, ktorú nepodáte vás síce bude mrzieť ale o to viac bude bolieť prehra, s ktorou ste neboli istý. Pri podaní každého tipu treba myslieť na to, čo bude ak zápas nevyjde. Myslite preto dobre a buďte realista.

  • Veďte si tipovací denník

Obzvlášť dôležité pri začiatkoch. Evidencia a výpočet zisku po týždni alebo mesiaci je viac než žiadaná. Tipovanie môže byť vaše hobby ale oplatilo by sa byť aj ziskový. Stačí uviesť zápas, kurz a zisk prípadne stratu a kedykoľvek sa môžete na svoje zápasy spätne pozrieť.

Pridaj komentár

Ohodnoťte*

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TopTipéri
© Copyright 2020 TopTipéri - Neposkytujeme žiadnu možnosť online/offline stávkovania ani hrania hazardných hier. Taktiež nepropagujeme v žiadnej forme hazardné hry. Stránka je určená výhradne používateľom starším ako 18 rokov.