15 € zadarmo od spoločnosti Tipsport

15 € zadarmo od spoločnosti Tipsport *Bonus za registráciu: 15 € zadarmo od spoločnosti Tipsport.sk
Bonus Code 15EUR

Takto sa dostanete k 15 € zadarmo od Tipsport

  • 1. Zaregistrujte sa na Tipsport.
  • 2. Overte vašu totožnosť doplnením 2 dokladov totožnosti, a teda vytvorte si stály užívateľský účet.
  • 3. Získajte 15 € zadarmo na prvé stávky a tipujte.

Ako získať 15 € zadarmo od Tipsport?

Aké podmienky platia pre extra bonus 15 € zadarmo?

Vďaka bonusu tak získate možnosť stávkovať s hodnotou 15 € zadarmo. Uvedená suma vám bude pripísaná na váš účet – Tipkonto – v Netoch. Platí, že 1 € je 100 Netov. Získate tak 1500 Netov na vaše prvé stávky na vašom Tipkonte. Nety možno použiť ako vklad na akúkoľvek stávku. V prípade, že je vaša stávka výherná, získate výhru v €. Vaša výhra bude tak pripísaná na váš herný účet. Za takýto tiket však už nemáte nárok na extra Nety, ktoré sa pripisujú na vaše Tipkonto bežne po vykonaní stávky. Nety je možné použiť aj napr. na nákup kurzového zvýhodnenia. Nie sú žiadne podmienky pretočenia, či minimálnych kurzov. 

Aká je suma tohto bonusu?

V prípade Tipsport ide o bonus vo výške 15 € na tipovanie. Kredit je prevedený na Nety a možno ho ľubovoľne staviť aj na viacero stávok. 

Koľkokrát musíte extra sumu prestávkovať?

Bonusovú sumu nemusíte pretáčať, a teda nemusíte splniť žiadne podmienky pretočenia. 

Koľko máte času na splnenie podmienok?

Pri tomto type bonusu nemáte nejaké špecifické časové obmedzenia, avšak Tipsport je oprávnená odobrať tipérom všetky získané a nečerpané Nety, v prípade ak v období 12 po sebe idúcich mesiacoch tipér neuskutoční žiadnu kurzovú stávku prostredníctvom jeho herného konta. 

Na ktoré udalosti a stávky sa bonus vzťahuje?

Tento bonus môžete využiť na akúkoľvek stávku v rámci kurzových stávok spoločnosti Tipsport. Na typy stávok sa nevzťahujú žiadne obmedzenia. 

Existujú nejaké ďalšie podmienky, ktoré by ste mali zvážiť?

Každý tipujúci môže za svoje uzatvorené a vyhodnotené stávky v rámci jedného kalendárneho dňa získať maximálne 500 Netov. Bonus je vyplácaný v Netoch a najneskôr 24 hodín po splnení podmienok overenia totožnosti zákazníka, a teda vytvorenia stáleho užívateľského účtu. Nie je možné teda bonus využiť v dočasnom užívateľskom konte. 

Záver: Ako hodnotíme bonus 15 € zadarmo od Tipsport?

V prípade Tipsport sa stretávame s renomovanou stávkovou kanceláriou so slovenskou licenciou, čo znamená, že sa nemusíte ničoho báť. Takáto forma uvítacej ponuky je skvelým spôsobom ako si bez nutnosti vkladu vyskúšať stávkovanie s novou spoločnosťou. Bonusové podmienky nie sú zložité a či už nováčik v stávkovom biznise, či pokročilý stávkar si túto bonusovú ponuku môže užiť. Kto by nemal rád niečo zadarmo? A navyše, sami sa môžete potom rozhodnúť, či vykonáte vklad a využijete aj vstupný bonus do výšky 4000 €, alebo nie.

Pridaj komentár

Ohodnoťte*

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TopTipéri
© Copyright 2020 TopTipéri - Neposkytujeme žiadnu možnosť online/offline stávkovania ani hrania hazardných hier. Taktiež nepropagujeme v žiadnej forme hazardné hry. Stránka je určená výhradne používateľom starším ako 18 rokov.