DoXXbet
4.8

DoXXbet

Vstupný bonus do výšky 2.000 € + 20 € stávka bez rizika

Slovenská stávková kancelária DOXXbet začínala ako kamenná stávková kancelária, no dnes svoje služby už iba v online verzii a pomocou automatov  a to prostredníctvom licencie udelenej na Malte a na Slovensku. Väčšina hráčov zo Slovenska uprednostňuje DOXXbet pred inými stávkovými kanceláriami najmä kvôli nízkym výberom, dobrým kurzom pre stávkovanie a aj kvôli plnej podpore v slovenskom jazyku.  Na Slovensku  DOXXbet poskytuje len športové stránky , preto zatiaľ nieje k dispozícií poker a kasíno. ôležitým faktorom pri online stávkovaní je aj fakt že sa uý pred časom rozhodol zrušiť manipulačné poplatky.

Registrácia na Doxxbet.sk

Do vášho stávkového účtu v DOXXbete sa zaregistrujete Na ich web stránke (doxxbet.sk). Vyplníte všetky požadované údaje, vložtíte peniaze na váš stávkový účet a môžete začať tipovať..Po úspešnej registrácii spravíte váš prvý vklad. Výška vašej bonusovej sumy závisí od výšky vášho prvého vkladu. DOXXbet ponúka vstupný 100%-ný bonus v hodnote maximálne do výšky 2000 €. Na získanie bonusu musíte sumu vkladu staviť 10 – 16krát (podľa kategórie prvého vkladu), pričom kurz musí byť minimálne 2.0. O bonus musíte požiadať do 90-tich dní od uskutočnenia prvého vkladu a aby ste mali nárok na bonus, musíte spraviť prvý vklad do 14-tich dní odo dňa registrácie. Minimálna výška vkladu je 10 Eur.

K dizpozícií máte plnofunkčný slovenský Live Chat, slovenskú infolinku na čísle +421 911 569 909, kontaktný formulár v sekcií Kontakty ako aj možnosť napísať e-mail na adresu info@doxxbet.sk

Kurzová ponuka DOXXbet

Kurzová ponuka DOXXbet je tvorená predovšetkým kolektívnymi športmi ako je futbal, ľadový hokej, tenis, basketbal, bejzbal, plážový volejbal, volejbal, box, futsal, galské športy, motorizmus, rugby, vodné pólo a americký futbal. Napriek tomu, že kurzová ponuka DOXXbetu nie je až taká široká ako napríklad u Bet365 či Bwin, všetci fanúšikovia stávkovania tu nájdu aj pre nás exotické športy ako je austrálsky futbal, rugby, americký futbal, kriket či stávky na rôzne politické udalosti. Stávky v DOXXbet patria skôr k tým klasickým, ale najnovšie pribudli stávky bez remízy (DNB). V hokeji poskytuje stávková kancelária DOXXbet stávky na víťazstvo v riadnom hracom čase, ale taktiež aj na víťaza zápasu v rámci predĺženia. DOXXbet ponúka tiež možnosť podania stávky na každú tretinu zvlášť, pričom nechýbajú ani stávky na párny či nepárny počet gólov alebo hendikep. V bejzbale stávková kancelária DOXXbet nevypisuje nadhadzovačov a na tenis zvyčajne DOXXbet vypisuje stávky na prvý set, presný výsledok (na sety) a hranicu gemov na stávky tipu menej/viac.

Tikety, ktoré idú na schválenie ( napr. z dôvodu rizikového zápasu, vysokej stávky, tipovania na menej známu ligu alebo daný hráč je v nejakej obmedznej limitovanej skupine) –  je potrebné počkať na potvrdenie schválenia tiketu, ktoré vám príde na e-mail. 
V ponuke DOXXbetu sú aj živé stávky, no bez live prenosov.

 Minimálny vklad na stávku je 0,50 Eur.

Minimálny vklad (buy-in)

Ak chcete využiť výhodu uvítacieho bonusu v DOXXbet, môžete tak urobiť tým, že na svoj účet vložíte minimálne 10 €.

Minimálne pretočenie (obrat)

Ak chcete svoj bonus premeniť na skutočné peniaze, musíte ho prestávkovať nasledovne:

  • Vklad: 10 – 100 € Pretočenie: 10x vkladu
  • Vklad: 100,01 – 500 € Pretočenie: 12x vkladu
  • Vklad: 500,01 – 1000 € Pretočenie: 14x vkladu
  • Vklad: 1000,01 – 2000 € Pretočenie: 16x vkladu

Mobilná verzia DOXXbet je k dispozícií na ich web stránke a je prístupná pre iPhone, Android, Blackberry ako aj Windows.

Zhrnutie Stávkovej kancelárie DOXXbet

Stávková kancelária DOXXbet je oproti veľkej konkurencii  menšia spoločnosť. Ich Web stránka a aj mobilná aplikácia fungujú naozaj rýchlo a dobre, len pri podávaní tiketov sa čaká na schválenie. DOXXbet ponúka aj funkciu Cash out a fórum, kde pridáva tipy Vlado Goffa (futbalový tréner, analytik a komentátor). Nevýhodou môže byť menší limit pre maximálne výhry (50.000 €) a absencia ázijských hendikepov, poprípade chýbajúce priame prenosy. Bezproblémové je ale vyplatenie výhier a taktiež  pripisovanie bonusov.

Získajte vstupný bonus
Až do 2.000 €
+ 20 € stávka bez rizika
*Vstupný bonus: Až do výšky 2000 € + 20 € stávka bez rizika za registráciu
5.0
Osobná skúsenosť
5.0
Kurzová ponuka
4.0
Bonusy & Promo akcie
5.0
Zákaznická podpora
4.8 Celkové hodnotenie

Pridaj komentár

Ohodnoťte*

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TopTipéri
© Copyright 2020 TopTipéri - Neposkytujeme žiadnu možnosť online/offline stávkovania ani hrania hazardných hier. Taktiež nepropagujeme v žiadnej forme hazardné hry. Stránka je určená výhradne používateľom starším ako 18 rokov.