Fortuna
4.8

Fortuna

Vstupný bonus až do výšky 1000 € + 1.stávka bez rizika do výšky 30 € alebo 20 € kredit navyše

Známa stávková kancelária Fortuna spustila taktiež svoje vlastné online casíno. Pozrite sa, aké online hry si môžete v kasíne zahrať a aké vstupné bonusy získať.

Stávková kancelária Fortuna vznikla v roku 1990 v Prahe pod menom Fortuna sázková kancelář, a.s.a postupne sa rozšírila aj na slovenský, poľský, rumunský, maďarský a chorvátsky trh. . Na Slovensko sa dostala o rok neskôr ako sesterská spoločnosť Terno. Od roku 2005 nesie súčasné meno Fortuna. Od roku 2007 má aj webovú stránku, kde poskytuje tipovanie cez internet.

V súčasnosti patrí Fortuna medzi najväčšie stávkové kancelárie v strednej Európe a ponúka možnosť vytvoriť si bezplatne svoj hráčsky účet s bonusmi, ktoré nenájdete v konkurenčných stávkových kanceláriach a má pestrú kurzovú ponuku.

https://account.ifortuna.sk/register-step-1?clienttype=sportsbook

Registrácia na Fortune

Váš stávkový účet vo Fortune si jednoducho založíte na ich webe ( ifortuna,sk ) a v registračnom formulári vyplníte požadované údaje. Pri registrácii si zvolíte vami preferovaný typ dokumentu (občiansky preukaz, pas alebo povolenie k pobytu) a zadáte jeho číslo. Pri dokončení registrácie vložíte peniaze na váš stávkový účet a môžete začať hneď tipovať. Fortuna si pre nových používateľov pripravila rôzne vstupné bonusy.  Jedným z nich je Stávka bez rizika, ktorá ponúka podanie prvej stávky v hodnote 30 EUR, a to úplne bez rizika. Pokiaľ stávka nebude výherná a prehráte, vklad Vám bude vrátený.


Podmienky Registrácie na iFortuna.sk

Fortuna  ponúka vyššie spomenutú 100%-nú stávku zdarma v hodnote 30 EUR. Jediné čo musíte spraviť je podať vašu prvú stávku s minimálnym kurzom 2.0. V prípade ak bude nevýherná, Fortuna vám vráti tento prvý vklad na stávku do 24 hodín od vyhodnotenia vašej prvej stávky. Stávku bez rizika nie je možné kombinovať so žiadnym iným bonusom.

Bonus sa vzťahuje na AKO a  SOLO stávky.( Neplatí pre ešporty, live stávky, terno dňa a dlhodobé stávky). Po spustení online kasína ponúka teraz Fortuna navyše 30 voľných zatočení ku hre White King (hodnota spinu je 0,4 €)

Minimálne pretočenie (obrat)

V prípade vstupného bonusu od Fortuny, pretáčate súčet sumy bonusu a vkladu 7x. Znamená to, že napr. pri vklade 100 €, musíte prestávkovať 100 € vklad + 100 € bonus = 200 € sedemkrát. V tomto príklade sa jedná teda o sumu 1400 €. Sumu minimálneho pretočenia si viete vypočítať jednoduchým vzorcom: (suma vkladu + suma bonusu)x 7, príp. ešte jednoduchšie: suma vkladu x 14. Maximálna výška bonusu však je, ako sme vyššie uviedli, 1000 €.

Minimálny vklad

Fortuna limituje nárok na bonus s minimálnym vkladom 10 €. To znamená, že ak vložíte menej ako 10 € nemôžete participovať na bonusovej akcii.

Výška stávkového bonusu v %

Vstupný bonus sa rovná výške vášho prvého vkladu. Ide teda o 100 % bonus. Napríklad: vložíte 500 € a máte nárok na ďalších 500 €.

Maximálna možná výška bonusu

Maximálne môžete získať bonus vo výške 1000 €. Ak vložíte vyššiu sumu ako je 1000 € (napríklad 5000 €) , stále máte nárok na bonus ale len vo výške 1000 € –  nie vyšší.

Stávková kancelária iFortuna ponúka aj stávkovanie prostredníctvom SMS, otázkou je, či to má v dobe internetu a mobilného stávkovania ešte svoje uplatnenie.

Kurzová ponuka Fortuny

Fortuna ponúka naozaj široké spektrum stávkových príležitostí a okrem tradičných odvetví športu ako futbal, hokej či tenis, má v kurzovej ponuke aj menej populárne športy ako : šípky, cyklistika snooker alebo baseball. Pokrytie futbalových či hokejových líg je skutočne pestré.

Pre tipujúcich sú veľmi populárne tzv. handicapy. Tieto stávky umožnia staviť si na jasného favorita za pomerne vysoký kurz. Výška samotného kurzu závisí od výšky handicapu, o ktorý musí favorit zvíťaziť. Novinkou v kurzovej ponuke je stávka bez remízy. Tá znamená, že v prípade remízy sa vám tip anuluje. Nechýbajú ani stávkové príležitosti na počet gólov, gemov, bodov. Pri tipovaní najmä hokeja mnohí tipujúci ocenia aj tipy na víťaza stretnutia. Vyhnú sa tak možnosti remízy a šancu na výhru majú aj v prípadnom predĺžení. Môžete si staviť aj na konkrétneho strelca gólu.

Zhrnutie Stávkovej kancelárie Fortuna

Stávková kancelária Fortuna  je na Slovensku veľmi obľúbena a populárna s rôznymi registračnými bonusmi či akciami počas celého roka. Live stávky a priame prenosy, ktoré môžete sledovať viaceré naraz sú dostupné cez web a mobilnú aplikáciu. Malou nevýhodou sa môže javiť vačšie stráženie lepších a úspešných stávkarov,  čo môže mať za následok zvýšenú kontrolu tiketov (podané tikety idú na schválenie – dlhšie trvanie prijatia stávky) ako aj obmedzovanie výšky stávky. Fortuna má aj fórum, kde tipujúci diskutujú a zverejňňujú svoje tikety. Stávkari môžu využívať funkciu Cash out (výplata tiketu ihneď) alebo zostavovať Maxikombi stávky (cez PC môžu využívať funkciu Supertiket.)

Získajte vstupný bonus
Až do 1.000 €
+ 1.stávka do 30€ bez rizika
*Vstupný bonus: Až do 1000 € + stávka do 30 € bez rizika alebo kredit
5.0
Osobná skúsenosť
5.0
Kurzová ponuka
4.0
Bonusy & Promo akcie
5.0
Zákaznická podpora
4.8 Celkové hodnotenie

Pridaj komentár

Ohodnoťte*

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TopTipéri
© Copyright 2020 TopTipéri - Neposkytujeme žiadnu možnosť online/offline stávkovania ani hrania hazardných hier. Taktiež nepropagujeme v žiadnej forme hazardné hry. Stránka je určená výhradne používateľom starším ako 18 rokov.