Niké
4.0

Niké

1000€ + 50 free spinov v kasíne

Stávková kancelária je prvá slovenská stávková kancelária, ktorá vznikla 25.1.1991, kedy bola aj otvorená prvá pobočka v Bratislave. Hlavnou úlohou Niké sa sústreďuje na ponúkanie kurzových stávok na športové ako spoločenské udalosti ale okrem toho tu môžete tipovať aj stávky na virtuálne hry alebo si môžete kupovať žreby. Internetové stávkovanie máte k dispozícií na ich web stránke nike.sk, kde zákazníci môžu buď pozerať priame prenosy ale zároveň aj tipovať. Každý zaregistrovaný hráč cez internet sa automaticky stáva členom klubu Niké a je mu pridelená klubová karta, ktorá mu príde poštou.

Niké je tipovanie, to ste už určite počuli. Môžete nadobudnúť dojem, že inde sa tipovať ani nedá, no opak je pravdou.

Registrácia na Nike.sk a kurzová ponuka

Registrujete sa jednoducho na web stránke (nike.sk) Vyplníte registračný formulár, kde nájdete aj ponuku bonusov z ktorých si musíte (zvyčajne) jeden vybrať. Po dokončení registrácie (príde vám potvrdzovací link na e-mail) spravíte svoj prvý vklad a môžete začať tipovať. 

Vstupný bonus je dostupný do výšky 50 EUR, 300 EUR a 1.000 EUR. Pre celkové pretočenie budete potrebovať pretočiť vklad 5-krát (pri bonuse 50 EUR) a pri vyšších bonusoch 10-krát. Bonus sa vám bude pridávať postupne. V prvom prípade vždy po 1-násboku pretočení vkladu sa vám pripíše 1/5 z bonusu a pri ostatných variantach je potrebné pretočiť 2-násobok vkladu (čiže 600 EUR resp. 2.000 EUR) po ktorom sa vám pripíše 1/5 z bonusu. Denne sa započívajú do pretočenia tiež rôzne hodnoty.

Množstvo zákazníkov ocení priame prenosy z NHL, NBA , tenisu či rôznych iných futbalových líg.nechýbajú stávky na strelcov gólov či už vo futbale alebo hokeji. V bejzbale Niké nevypisuje nadhadzovačov, preto sa vám pri výmene nadhadzovača bude zarátavať výsledok.

nike.sk

V TV Niké môžete sledovať taliansku, španielsku a francúzsku futbalovú ligu, americké športy (NHL, NBA) ako aj ATP a WTA turnaje, hádzanú, volejbal, snooker atď…

Výhody

  • Vstupné bonusy
  • Sledovanie priamych prenosov v PC aj v mobile
  • Ponuka zaujímavých súťaží
  • Cash out
  • Možnosť storna tiketu
  • Mobilné aplikácie pre Android a iOS

Nevýhody

  • Udeľovanie rýchlych limitov úspešným hráčom
  • Nižšie kurzy oproti konkurenčným stávkovým kanceláriám
  • Komplikované stávkovanie pre začínajúcich stávkarov kvôli neprehľadnosti web stránky
  • Padanie systému v live stávkach padá systém a to aj na niekoľko hodín v hlavnom čase

Niké ponúka mobilnú verziu web stránky na (m.nike.sk) a k dispozícií sú aj aplikácie na stiahnutie pre operačné systémy iOS (iPhone, iPad) a Android, ktoré umožňujú aj sledovanie priamych prenosov v mobile. 

Špeciálne druhy stávok na Niké.sk

Kombinovaná stávka

Na výber  dvanásť zápasov z určitého počtu zápasov, ktoré zvolí Niké. Kurzy sú pevne stanovené. Aby ste vyhrali musíte uhádnuť všetky zápasy.

Bonusová stávka

Bonusová stávka vám dáva možnosť výhry aj v prípade, že jeden alebo viac podujatí neuhádnete.

BIG Bank

Z vopred vybraných stávkových podujatí musíte natipovať 6 zápasov s tipom 1 (teda výhra domáceho mužstva). Ak vyhrá všetkých 6 domácich mužstiev, tak vyhrávate bežnú výhru. V prípade, že aspoň 5 zápasov skončí výsledkom 3:1, tak hráte o BIG BANK. Výška BIG BANK býva v desiatkách tisíc EUR.

Prachy späť

V tomto prípade sa hráčom vráti vklad alebo polka vkladu ak bude vaša stávka z vopred vyznačeného stávkového podujatia nevýherná a zároveň bude splnená podmienka, ktorú určilo NIKÉ. 

Zhrnutie Stávkovej kancelárie Niké

Niké ako najväčšia stávková kancelária si môže dovoliť , ktoré tikety sú pre nich zaujímavé a práve preto bude asi najväčším problémom schvaľovanie tiketov. Často sa vám stane aj to, že v live stávkach sa bude meniť kurz a vy tak budete musieť podávať stávku dokola až kým nebude prijatá. Predísť tomu však môžete zaškrtnutím políčka – prijať akúkoľvek zmenu v kurze, ale ani toto sa moc neodporúča. Niké sa skôr sústreďuje na menších hráčov a zároveň ponúka rôzne súťaže či špeciálne stávky na oslovenie čo najväčšieho počtu tipujúcich.

1000€ + 50 free spinov v kasíne
*Vstupný bonus až do výšky 1000€ a 50 otočení zdarma v kasíne Niké
4.0
Osobná skúsenosť
5.0
Kurzová ponuka
4.0
Bonusy & Promo akcie
3.0
Zákaznická podpora
4.0 Celkové hodnotenie

Pridaj komentár

Ohodnoťte*

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TopTipéri
© Copyright 2020 TopTipéri - Neposkytujeme žiadnu možnosť online/offline stávkovania ani hrania hazardných hier. Taktiež nepropagujeme v žiadnej forme hazardné hry. Stránka je určená výhradne používateľom starším ako 18 rokov.