SynotTip
4.3

SynotTip

SynotTip: 5000 € + 50 € stávka bez rizika.

SYNOT TIP je súčasťou medzinárodného holdingu SYNOT, ktorý je na trhu už od roku 1991 a na slovenskom trhu sa prvýkrát objavila v roku 2011.Združuje niekoľko spoločností, ktoré fungujú samostatne a patrí k najväčším distribútorom lotériových zariadení v Českej republike. Pôsobí v strednej a východnej Európe pričom svoje aktivity má už aj v Ázii. Zameriava sa hlavne na kurzové stávky pričom využíva terminály a svoju web stránku( www.synottip.sk ). V ponuke SYNOT TIP nájdete okrem športových udalostí aj kurzy na spoločenské udalosti ako je MISS alebo voľby do parlamentu.  Na území Slovenska má viac ako 650 zberných miest, z toho najviac v Žilinskom kraji a najmenej v Bratislavskom kraji.

Registrácia na Synottip.sk

Zaregistrujete sa na stránke synottip.sk  a vyplneníte základné údaje (napr. aj číslo OP alebo bankový účet (IBAN). Do piatich dní od registrácie vám príde vaša benefit karta.Pre plnohodnotné tipovanie na internete je potrebné kartu prevziať do vlastných rúk  z dôvodu overenia veku. Následne krátko po overení vám SYNOT TIP pošle prihlasovacie údaje.

Po úspešnej registrácii spravíte váš prvý vklad. Výška vašej bonusovej sumy závisí od výšky vášho prvého vkladu. Bonusová hodnota je hráčovi pripísaná na stávkový účet po tom, čo prestávkuje výšku vkladu 6x.

Výška stávkového bonusu v %

SynotTip vám prináša 100 %- ný bonus, čiže máte nárok na bonus vo výške vášho prvého vkladu. Napr. vykonáte vklad 40 €, výška vášho bonusu je tiež 40 €.

Maximálna možná výška bonusu

Maximálna výška bonusu siaha do sumy 5000 €. Ide. Ak však vložíte sumu vyššiu ako je maximálna možná výška bonusu, napr. 6000 €, máte nárok na zisk len 5000 €.

Minimálne pretočenie (obrat)

Sumu bonusu musíte pretipovať 6x, aby ste splnili bonusové podmienky.

Minimálne kurzy

Na to aby sa váš tiket započítal do pretočenia bonusu musí mať celkový kurz 2.1 a vyšší. Taktiež musí obsahovať minimálne 3 stávkové príležitosti, pričom každá stávková príležitosť musí mať minimálne kurz 1.25

Najväčšia kurzová ponuka je k dispozícii pri stretnutiach futbalovej Ligy majstrov, Európskej ligy, Premier League alebo pri hokejovej NHL či KHL.

Kurzová ponuka SYNOT TIP

Stávková spoločnosť SYNOT TIP nie je až tak populárna ako napríklad Fortuna alebo TIPOS , no takisto ponúka veľmi bohatú kurzovú ponuku. Na web stránke sa rýchlo zorientuje  a ak ste fanúšikom špeciálnych/nešportových stávok tak Synot Tip je jednoznačne pre vás, môžete si totižto vypísať kurzy aj na rôzne spevácke súťaže (Superstar), talentové súťaže (Československo má talent), alebo na voľbu prezidenta a pod. Pokrýva aj také športy ako je kriket, lakros, curling ,snooker, bandy, bojové športy a box.

Môžete si vybrať z veľkého počtu stávkových príležitosti a tých najrozličnejších športov. Handicapy, gemov, setov, presný výsledok stretnutia, kariet v zápase, stávky na počet gólov, ázijský handicap, polčas alebo koniec a ďalšie druhy . V tomto smere sa určite minimálne vyrovnáva konkurenčným stávkovým kanceláriám.

Môžete taktiež tipovať na víťaza jednotlivých polčasov, štvrtín, tretín alebo istého časového úseku. Tipovať sa dá prakticky na všetko a môžete si zvoliť ponuku zápasov na najbližších 3 až 6 hodín, dnes, zajtra či víkend

Na ich web stránke si môžete stiahnuť aplikácie pre tablety a telefóny pre operačné systém Android a iOS. Okrem iného je k dispozícii aj moderná mobilná verzia cez internetové prehliadače m.synottip.sk. Aplikácia ponúka už aj možnosť pozerania priamych prenosov

Zhrnutie Stávkovej kancelárie SYNOT TIP

 Výhodou je spracovanie live stávok, kde si viete zobraziť aj tri live stávky vedľa seba. Stávková kancelária SYNOT TIP je bezpečná a všetky žiadosti o výber peňazí sú bezproblémové a hlavne bez časových sklzov. Jednou z vecí, ktorú SYNOT TIP zaviedol, bolo zrušenie manipulačného poplatku a spustenie funkcie Cash out.

Maximálna bonusová suma je vysoká a je len na vás koľko sa rozhodnete vložiť. Podmienku minimálnych kurzov 2.1 pri vytváraní akumulátorov nie je ťažké splniť. Pri minimálne 3 udalostiach by nemalo byť splnenie tejto stávkovej podmienky problémom. Ako bonus k registrácii dostanete stávku bez rizika v relatívne vysokej hodnote 50 €.Nevýhodou sú vyššie marže

5000 € + 50 € stávka bez rizika
*Vkladový bonus: Bonus 5000€ je potrebné 6x pretočiť + Získavate stávku bez rizika
3.0
Osobná skúsenosť
5.0
Kurzová ponuka
4.0
Bonusy & Promo akcie
5.0
Zákaznická podpora
4.3 Celkové hodnotenie

Pridaj komentár

Ohodnoťte*

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TopTipéri
© Copyright 2020 TopTipéri - Neposkytujeme žiadnu možnosť online/offline stávkovania ani hrania hazardných hier. Taktiež nepropagujeme v žiadnej forme hazardné hry. Stránka je určená výhradne používateľom starším ako 18 rokov.