TipSport
5.0

TipSport

100% Vstupný bonus do výšky 4000 € + 15 € zadarmo

Stávková kancelária Tipsport je rovnako ako Fortuna pôvodom česká stávková kancelária. Na trhu je od roku 1994, na Slovensko sa dostala v roku 2006 a okamžite si získala veľké množstvo klientov. Je najväčšou stávkovkovou kanceláriou v Slovenskej a Českej republike a má platnú slovenskú licenciu, preto vaše tikety veľmi rýchlo vyreklamujete a zároveň sa vôbec nemusíte obávať o vaše peniaze. Tipsport sa snaží byť čo najbližšie k svojím zákazníkom neustálym organizovaním nových súťaží (TIPCUP TOUR, TIPLIGA alebo súťaže v live stávkach.

Tipsport.sk ponúka svojím zákazníkom   spomedzi všetkých stávkových kancelárii, ktoré sú aktuálne na slovenskom trhu  najkomplexnejšiu ponuku stávkových príležitostí.

Ako sa zaregistrovať na TipSporte?

Pre založenie vášho stávkového účtu kliknite na web Tipsportu (tipsport.sk).

 Pre nových zákazníkov ponúka lákavý vstupný bonus. Ide o bonus za prvú registráciu a to až do výšky 4000 €. Aby ste sa k tomuto bonusu dostali, vprvom rade dôkladne vyplníte požadovné údaje v registračnom formulári. . Ďalším krokom je vykonanie vkladu na váš herný tiket. Získate tak nárok na vstupný bonus v hodnote vášho prvého depozitu. Ide teda o vyššie spomínaný 100 % bonus až do výšky 4000 €. Po dokončení registrácie vložíte peniaze na váš stávkový účet a môžete začnite tipovať.


© stock.adobe.com

Podmienky Registrácie na TipSport.sk

Rovnako ako aj pri iných stávkových kanceláriách, aj pri bonuse od Tipsport musíte splniť bonusové podmienky, aby ste bonus pretočili na skutočné peniaze. Najdôležitejšie je vedieť, že Tipsport rozdeľuje uvítací vstupný bonus na tri hladiny. Jednotlivé hladiny sa líšia výškou bonusovej sumy ako aj bonusovými podmienkami, ktoré sa so sumou viažu.

  • Podľa výšky vkladu sú určené podmienky na pretočenie. Najmenej je 6-krát (bonus+vklad) pri vklade do 100 EUR potom 8-krát pri vklade do 400 EUR a najviac (pri vklade 401+ EUR) je pretočenie 10-krát (bonus+vklad).
  • Vstupný bonus je uvoľňovaný po 10%. Ak je teda váš prvý vklad 1.000 EUR, tak pretočenie bude 10 × 1.000 + 10 × 1.000 = 20.000 EUR. Ak pretočíte prvých 10% (max. 2.000 EUR), tak vám tipsport pripíše 100 EUR.
  • Výška minimálneho pretočenia sa líši priamo úmerne od vami vykonaného vkladu Pri vklade do 100 € hráte s minimálnym obratom 6x, pri vklade od 101 – 400 € hráte s minimálnym obratom 8x, pri vklade od 401 – 4000 € hráte s minimálnym obratom 10x. Vo všetkých prípadoch pretáčate súčet sumy vkladu a bonusu.

Príklad

Vložíte 100 €. Pre získanie bonusu 100 € musíte prestávkovať 1.200 €.
Vložíte 150 €. Pre získanie bonusu 150 € musíte prestávkovať 2.400 €.
Vložíte 5.000 €. Pre získanie bonusu 4.000 € musíte prestávkovať 80.000 €.

Kurzová ponuka Tipsport.sk

Tipsport sa právom označuje ako stávková kancelária s najväčšou komunitou, pretože tu nájdete blogy, analýzy a so všetkými môžete prakticky komunikovať ako aj sledovať aktivity resp. tikety ostatných užívateľov. Pri live stávkach je dostupný prenos, match tracker dokonca môžete pozerať dva priame prenosy vedľa seba! Kurzová ponuka Tipsport je celkom široká a prispôsobená pre tipujúcich zo SR a ČR. Stávková kancelária Tipsport vám stávky na góly pri konkértnom hráčovi ráta už aj v predĺžení. Platí to pre dosiahnuté výsledky konkrétneho hráča ale samozrejme nepočítajú sa penaltové rozstreli ako aj samostatné nájazdy.  Tipsport vypisuje kurzy na strelcov gólov v najrôznejších hokejový ligách, ďalej si môžete staviť na výsledok vrátane predĺženia alebo výsledok po 60 minútach (SBR – stávka bez remízy). Pri playoff sa vypisujú kurzové stávky na postup v jednotlivých kolách ako aj celkového víťaza playoff. Kurzová ponuka na futbal je dostačujúca, ale nedisponuje až takým veľkým počtom odvodených stávok ako Bet365 (Bet365 však patrí celkové prvenstvo) V tenise vypisuje stávková kancelária Tipsport hlavne stávky na presný výsledok (sety), kto vyhrá prvý set, prvý set/konečný výsledok, počet gemov ako aj hendikep na gemy. Samozrejmosťou je vypisovanie challengerov.

Ako novinku vytvorila Stávková kancelária Tipsport aj špeciálnu mobilnú aplikáciu, ktorá je určená pre zariadenia s operačným systémom Android a systémom IOS (Apple). Je to najrýchlejšia a najpohodlnejšia stávkarská aplikácia, ktorá prináša ľahký prístup k vášmu účtu a umožňuje online tipovanie či sledovanie priamych prenosov.

Zhrnutie Stávkovej kancelárie Tipsport

Najväčšia prednosť Tipsportu oproti konkurencii je rýchlosť prijímania stávok, limitov na jednotlivé stávky a fakt,že veľmi úspešných stávkarov nechá Tipsport hrať čo najdlhšie a to aj napriek ich stratám. Je jednoznačne najlepšou stávkovou kanceláriou na Slovensku  kde nájdete okrem dobrých kurzov, vynikajúcej Cash out funkcii a stávok na ázijské hendikepy aj živé prenosy s live stávkami.

Najobľúbenejší Bonus
Až do výšky 4.000€
+ 15€ úplne zadarmo na prvé stávky
*Vstupný bonus do 4.000€ + 15€ stávka zadarmo
5.0
Osobná skúsenosť
5.0
Kurzová ponuka
5.0
Bonusy & Promo akcie
5.0
Zákaznická podpora
5.0 Celkové hodnotenie

Pridaj komentár

Ohodnoťte*

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TopTipéri
© Copyright 2020 TopTipéri - Neposkytujeme žiadnu možnosť online/offline stávkovania ani hrania hazardných hier. Taktiež nepropagujeme v žiadnej forme hazardné hry. Stránka je určená výhradne používateľom starším ako 18 rokov.