Platba PAYSAFE kartou za podvod?

Platba za tipy PAYSAFEkou je prvým zlým znamením pri kúpe tipov. Pri takejto platbe nikdy nevieš, komu peniaze posielaš. Podľa skúseností členov našej telegramovej skupiny poznáme hneď niekoľko podvodných stránok, ktoré si nechávajú zaplatiť za tipy takýmto spôsobom. Vo väčšine prípadov sa ako inak jedná o podvod. Nie lenže majiteľ podvodnej stránky neuhrádza daň z príjmov a tým okráda štát, čiže aj nás občanov ale po nevýhernom tipe vaša vzájomná komunikácia končí a a klient je podvedený. Vždy odporúčame, poradiť sa v skupine s ostatnými členmi, posunúť si navzájom informácie a prípadné skúsenosti so stránkou.

Taktiež aj tipér Al Kasone a mnohí ďalší boli obeťou podvodníkov, ktorí v jeho mene predávali nevýherné tipy a nechali si za ne zaplatiť paysafe kartou. Veľké množstvo ľudí sa dá oklamať. Pokiaľ nejaká zo stránok vyžaduje takúto platbu pravdepodobne sa jedná o podvod. Výhovorkám o tom, ako nemajú bankový účet rozhodne neverte. Aj podvodníci vedia vo vás vzbudiť maximálnu dôveru. Budťe obozretní a pokiaľ nechcete mať aj vy negatívnu skúsenosť, radšej si stránku 2 x preverte.

Pridaj komentár

Ohodnoťte*

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TopTipéri
© Copyright 2020 TopTipéri - Neposkytujeme žiadnu možnosť online/offline stávkovania ani hrania hazardných hier. Taktiež nepropagujeme v žiadnej forme hazardné hry. Stránka je určená výhradne používateľom starším ako 18 rokov.