Ruská liga sa možno opäť rozbehne koncom júna

Tak ako veľká časť líg aj tá Ruská bola prerušená z dôvodu pandémie koronavírusu. Stalo sa tak 31. marca a všetky súťaže boli pozastavené. Väčšina ruských futbalových klubov je za to, aby sa najvyššia súťaž v krajine opäť rozbehla. Opäť začať by vraj mala v druhej polovici júna čo nám prináša množstvo nových prííležitostí na tipovanie.

“Šanca, že sa futbal vráti, je vysoká. Robíme všetko pre to, aby sa tak stalo. Sme si vedomí toho, že posledné slovo budú mať príslušné štátne orgány, ale my musíme urobiť všetko pre čo najrýchlejší návrat futbalu,” povedal generálny sekretár Ruskej futbalovej únie (RFU) Alexander Alajev.

Všetky futbalové zápasy v Rusku sú pozastavené do 31. mája. O ďalších krokoch sa bude rokovať 15. mája. Veríme, že nové poskytnuté informácie nám oznámia radostnú správu ich pokračovania.

Pridaj komentár

Ohodnoťte*

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TopTipéri
© Copyright 2020 TopTipéri - Neposkytujeme žiadnu možnosť online/offline stávkovania ani hrania hazardných hier. Taktiež nepropagujeme v žiadnej forme hazardné hry. Stránka je určená výhradne používateľom starším ako 18 rokov.