Tipy stávok a príležitostí

1 – 0 – 2

Klasická stávka na výhru jedného alebo druhého tímu alebo na remízu. Základ každého tipovania.

10

Výhra domácich alebo remíza

02

Výhra hostí alebo remíza

Obrázok, na ktorom je snímka obrazovky

Automaticky generovaný popis

Pri kombinácií výhry s remízou býva logicky o dosť nižší kurz nakoľko je riziko prehry omnoho menšie. 

STÁVKA BEZ REMÍZY (SBR)

Podáte na výhru jedného z tímov a pokiaľ sa pritrafí remíza kurz sa anuluje na 1.0 čiže sa vám vráti vklad. 

Obrázok, na ktorom je snímka obrazovky

Automaticky generovaný popis

HANDICAP

Ide o stávku, kedy sa niektorému z tímov pripočíta napr. +1.5 gólu alebo -1.5 gólu, v tomto prípade ak stavíte na daný tím a on prehrá o jeden gól, vaša stávka vyšla aj napriek jeho prehre. V prípade e-sportov sa podáva handicap na mapu napr. +1.5 to znamená, že v prípade ak sa hrá na 2 víťazné mapy (lepší z 3) daný tím s handicapom +1.5 musí vyhrať aspoň 1 mapu.

Handicap futbal

Obrázok, na ktorom je snímka obrazovky

Automaticky generovaný popis

Handicap e-sport

POČET GÓLOV

Pokiaľ štatistiky ukazujú, že pri zápase niektorých z tímov padne takmer vždy nad 2.5 gólov je ideálny čas na túto stávku. To znamená, že v zápase musia padnúť najmenej 3 góly. Alebo naopak stávka menej ako 2.5. Túto stávku využijeme ak máme vedomosť o tom, že v zápasoch týchto tímov zväčša góly moc nelietajú. Môžeme využiť aj veľa iných variant gólov v zápase.Pri futbale obvykle nepadá až tak veľa gólov naopak pri hokeji je ich viac.

Obrázok, na ktorom je snímka obrazovky

Automaticky generovaný popis
Obrázok, na ktorom je snímka obrazovky

Automaticky generovaný popis

Taktiež sa dá staviť aj na počet gólov vybraného tímu v zápase.

OBA TÍMY DAJÚ GÓL (BTS)

Každý z tímov musí dať v zápase aspoň 1 gól. Stávka na „áno (dajú obidva tímy gól)“ a na „nie (nedajú obidva tímy gól)“.

PRESNÝ VÝSLEDOK

Veľmi riskantná stávka avšak s vysokým kurzom. Do podobnej stávky sa oplatí ísť napríklad pri e-sporte alebo stolnom tenise kedy sa hrá na 3 víťazné.

STÁVKA NA TO, KTO DÁ GÓL

Do niečoho takéhoto sa oplatí ísť v prípade, ak máte vedomosť o tom, že hráč je vo výbornej forme a strieľa góly jedna radosť. Stávky tohto tipu sú tiež oplácané peknými kurzami.

Sú rôzne ďalšie príležitosti a kombinácie stávok. Toto je základ toho, čo by mal každý tipér vedieť. Taktiež rozdeľujeme:

SÓLO – Tiket, ktorý obsahuje iba jeden tip.

KUMULOVANÉ STÁVKY / AKU – Na jednom tikete je viac tipov. Výsledný kurz je násobkom kurzov jednotlivých tipov a tiket je výherný len pri uhádnutí každého z tipov.

KOMBINÁCIE / ROZPIS – Stávka na to, že aspoň nejaký počet z vašich tipov vyjde – napríklad 3 zo 4. Samozrejme v takomto prípade kurzy aj možné výhry oproti kumulatívnej stávke klesajú. Pri online tipovaní sa dá krásne pozrieť koľko môžete vyhrať v rôznych kombináciách tipov a vkladu.

Pridaj komentár

Ohodnoťte*

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

TopTipéri
© Copyright 2020 TopTipéri - Neposkytujeme žiadnu možnosť online/offline stávkovania ani hrania hazardných hier. Taktiež nepropagujeme v žiadnej forme hazardné hry. Stránka je určená výhradne používateľom starším ako 18 rokov.